Blog wpisy
Kawowy pojedynek - Arabica czy Robusta?

Wielu z nas kawa towarzyszy każdego dnia, nieraz nawet kilka razy dziennie. Lubimy ją pić, smakować w niej lub nawet się delektować. Wiele osób nie wyobraża sobie spotkania towarzyskiego. Napój z nasion kakaowców towarzyszy nam, gdy jesteśmy zmęczeni i potrzebujemy zastrzyku kofeiny lub gdy chcemy mieć chwilę relaksu tylko dla siebie. Ile osób tyle sposobów delektowania się tym napojem. Jedni lubią pić go z najbliższą osobą, inni natomiast przepadają za spotkaniami w większym gronie właśnie przy filiżance kawy. Niezależnie od tego, jak lubimy spożywać ten ciemnobrązowy napój, każdy kawosz musi postawić sobie jedno fundamentalne pytanie Arabica czy Robusta?

Kawa wszędzie kawa, czyli jak najlepiej przygotowywać ten czarny napój.

Kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. Miliony osób pija ją codziennie przy każdej możliwej okazji. Świetnie pasuje zarówno do śniadania, jak i do lunchu. Niemałą popularnością cieszą się spotkania przy kawie. Skoro jesteśmy kawoszem, to być może nadszedł już czas, aby pomyśleć o zaopatrzeniu się w ekspres.

Serwis Ekspresów

Twój stary ekspres może działać i wyglądać prawie jak nowy!

Zgłoś się do nas po bezpłatną ekspertyzę

pol_pl_Ekspres-do-kawy-JURA-X8-3224_3(3).jpg

Serwis ekspresów 
używanych (pogwarancyjnych)

Oferujemy Państwu serwis ekspresów automatycznych oraz kolbowych do kawy o zastosowaniu domowym jak i profesjonalnycm. Zajmujemy się serwisem awarii w ekspresach oraz ich konserwacją i przeglądem stanu technicznego.

 

Najczęściej serwisujemy ekspresy marki:

saecologo(1).jpg juralogo(1).jpg nivonalogo(1).jpg melittalogo(1).jpg


Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Dbamy o to, aby Państwa sprzęt posiadał maksymalnie możliwie taki sam stan techniczny oraz wygląd jak z dnia jego najwyższej świetności. Czyniąc to staramy się również poprawić wszelkie możliwe wady technologiczne.

Rozumiemy jak istotna jest właściwa naprawa oraz konserwacja danego ekspresu, aby móc rozkoszować się przez długi czas smakiem swojej ulubionej kawy.

Na serwisowane przez nas ekspresy udzielamy 3-6 miesięczną gwarancję serwisową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl