Blog wpisy
Kawowy pojedynek - Arabica czy Robusta?

Wielu z nas kawa towarzyszy każdego dnia, nieraz nawet kilka razy dziennie. Lubimy ją pić, smakować w niej lub nawet się delektować. Wiele osób nie wyobraża sobie spotkania towarzyskiego. Napój z nasion kakaowców towarzyszy nam, gdy jesteśmy zmęczeni i potrzebujemy zastrzyku kofeiny lub gdy chcemy mieć chwilę relaksu tylko dla siebie. Ile osób tyle sposobów delektowania się tym napojem. Jedni lubią pić go z najbliższą osobą, inni natomiast przepadają za spotkaniami w większym gronie właśnie przy filiżance kawy. Niezależnie od tego, jak lubimy spożywać ten ciemnobrązowy napój, każdy kawosz musi postawić sobie jedno fundamentalne pytanie Arabica czy Robusta?

Kawa wszędzie kawa, czyli jak najlepiej przygotowywać ten czarny napój.

Kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. Miliony osób pija ją codziennie przy każdej możliwej okazji. Świetnie pasuje zarówno do śniadania, jak i do lunchu. Niemałą popularnością cieszą się spotkania przy kawie. Skoro jesteśmy kawoszem, to być może nadszedł już czas, aby pomyśleć o zaopatrzeniu się w ekspres.

Program Lojalnościowy

Wymieniaj punkty na produkty - Program Lojalnościowy

  • Każda wydana 1zł = 1pkt w programie.
  • Za każde uzbierane 20pkt naliczamy to 1zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

(przykład: Kupiłeś ekspress przelewowy za 800zł. Zyskałeś 800 punktów, czyli równowartość 40zł do wykorzystania przy innym zamówieniu.)

  • Punkty możesz wykorzystać w dowolnym czasie.
  • Nie można wykorzystać punktów, aby zrealizować zamówienie za 0zł.
  • Wartość minimalnego zamówienia to 10zł.
  • Jednorazowo można wymienić maksymalnie 2000pkt = 100zł.

Jak przystąpić do programu lojalnościowego?

  • Wystarczy założyć konto w naszym sklepie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl