Blog wpisy
Kawowy pojedynek - Arabica czy Robusta?

Wielu z nas kawa towarzyszy każdego dnia, nieraz nawet kilka razy dziennie. Lubimy ją pić, smakować w niej lub nawet się delektować. Wiele osób nie wyobraża sobie spotkania towarzyskiego. Napój z nasion kakaowców towarzyszy nam, gdy jesteśmy zmęczeni i potrzebujemy zastrzyku kofeiny lub gdy chcemy mieć chwilę relaksu tylko dla siebie. Ile osób tyle sposobów delektowania się tym napojem. Jedni lubią pić go z najbliższą osobą, inni natomiast przepadają za spotkaniami w większym gronie właśnie przy filiżance kawy. Niezależnie od tego, jak lubimy spożywać ten ciemnobrązowy napój, każdy kawosz musi postawić sobie jedno fundamentalne pytanie Arabica czy Robusta?

Kawa wszędzie kawa, czyli jak najlepiej przygotowywać ten czarny napój.

Kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. Miliony osób pija ją codziennie przy każdej możliwej okazji. Świetnie pasuje zarówno do śniadania, jak i do lunchu. Niemałą popularnością cieszą się spotkania przy kawie. Skoro jesteśmy kawoszem, to być może nadszedł już czas, aby pomyśleć o zaopatrzeniu się w ekspres.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wszystkie kawy YOU.Cafe wypalane są w starannie wyselekcjonowanych polskich rzemieślniczych palarniach. YOU.Cafe to zespół ludzi ją tworzący, to ciekawe pomysły, ciągła eksploracja i edukacja, zabawa ale i odpowiedzialność.

Jakość ma dla nas bardzo duże znaczenie, a kawa nie jest dla nas kolejnym produktem na półce kupionym z hurtowni. Wiemy skąd pochodzi. Ziarna przeszły proces selekcji i próby smakowe wśród zwykłych odbiorców. Testowaliśmy kilka opcji nim wybraliśmy właśnie te ziarna. Dzięki Wam, codziennie dowiadujemy się, że dokonujemy właściwych wyborów. Cieszymy się, że możemy razem z Wami tworzyć markę YOU.Cafe i jej dzieci tj. Kawa Tczewska oraz Kawa Sztumska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl